Cerkno - hotel Cerkno - lyžování, 2. dosp. osoba za polovic - 4 noci


 • ubytování: hotel ***ubytování: hotel ***
  strava: polopenzestrava: polopenze
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Aktivní dovolená
  • Lyžování

Hotel Cerkno se nachází v srdci cerkljanského pohoří, v severozápadním Slovinsku. Je vzdálen 10 km od stejnojmenného ski centra Cerkno. Hotel má restauraci, bar, vnitřní bazén (25 x 13 m) s termální vodou (30°C), různé typy saun (finská, turecká, infra), masáže, kosmetiku, parkoviště, menší sportovní halu. Dále je k dispozici několik hřišť na tenis, basketbal, házenou atd…

Stravování je formou polopenze - snídaně, večeře.

Ubytování:
Standardní pokoje - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky až pro 2 děti, koupelna se sprchou, WC, SAT TV, mini bar, připojení k internetu, balkon a vstup na kartu
Standard Plus pokoje - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky až pro 2 děti, nový nábytek, koupelna se sprchou, WC, SAT TV, mini bar, klimatizace, připojení k internetu a vstup na kartu.
Okolí hotelu je ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky, rybolovu (v blízkosti jsou řeky Sora, Soča a Idrijca) nebo i lovu zvěře. Hotel je celoročně otevřen.

Zimní lyžování: Ski centrum Cerkno
Vzdálené 10 k m od hotelu, doprava zajištěna skibusem. Lyžařské středisko se nachází v nadmořské výšce od 900 do 1300 m (1291 m, hora Črni Vrh), má plochu 70 ha. Sjezdovky jsou vhodné pro lyžaře všech kategorií. k dispozici je ski servis, lyžařská škola, restaurace a další služby. Vybavení: 2x vlek, 2x dvousedačka, 2x čtyřsedačka, 2x šestisedačka, kapacita 14 000 os./hod.
Odkaz na ski areál včetně webových kamer je zde: http://www.ski-cerkno.com/sl/index.html
Důležité upozornění: Zahájení nebo ukončení lyžařské sezony je vždy závislé na počasí a na rozhodnutí samotného resortu a CK nemá možnost toto ovlivnit. O případných změnách budete vždy včas informováni.

V létě okolí hotelu Cerkno láká k procházkám nordic walking, k rybaření na řece Idrijca nebo k návštěvě přírodních a kulturních zajímavostí v okolí města. Poznávat okolí je možné i ze sedla kola, cyklostezek je v okolí mnoho, stejně tak i cest pro pěší. Na své si tu přijdou i paraglidisti a horolezci.

Pobytová taxa 2,35 EUR na osobu a den se platí na místě na recepci hotelu. Pobytová taxa může být během sezony upravena (zvýšena).

Balíček 2. dosp. osoba za polovic obsahuje:

ubytování a polopenzi za osobu

2. dospělá osoba má ubytování se slevou 50 % (sleva je již započtena)

slevu 40 % na zakoupení skipasu

skibus do střediska Cerkno Resort (odjezd v 8.30 a v 9.30 a návrat v 15.30 a v 16.30, vzdálenost cca 10 km)

vyhřívaná lyžárna v hotelu nebo na sjezdovce (za poplatek)

neomezené koupání v termálním bazénu (25 x 13,5 m, teplota 30°C)

Hotel si vyhrazuje právo na předčasné ukončení zimních pobytů v závislosti na množství sněhu ve Ski resortu Cerkno

Ceník skipasu zde: Cerkno - ceník skipasů zima 2018-2019

Poloha: V letovisku

dětská postýlka - 6 Eur/den, platba na místě.

vstup do fittness: WiFi free

animační programy v hotelu (dle nabídky)

Cena zahrnuje

 • 4 x ubytování s polopenzí za osobu, koupání v termálním bazénu, služby dle balíčku

Cena nezahrnuje

 • Pojištění léčebných výloh a storna, dopravu, služby delegáta. Pobytová taxa se platí na recepci - 2,35 Eur/os./den. Skipas zakoupíte za zvýhodněnou cenu na recepci hotelu