Kobarid - Glamping Koren, 3 noci


 • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
  strava: vlastnístrava: vlastní
  doprava: vlastnídoprava: vlastní
  • Aktivní dovolená
  • Turistika

Kemp Koren se nachází v krásném prostředí Sočského údolí, nedaleko městečka Kobarid, na levém břehu řeky Soča, jen 20 km od městečka Bovec.

Kemp je nositelem označení EKO Camping a také EU Ecolabel - prvního evropského certifikátu za eko turistiku. Kemp nabízí ubytování v chatkách až pro 6 osob, v glaming domcích ale také má prostory pro milovníky stanování, karavanů a obytných vozů. Parcely pro obytná auta mají připojení na elektřinu, vodu, kanalizaci. V rámci kempu je sanitární zařízení a také prostor pro vypuštění špinavé vody z obyt. vozů. V kempu je malý obchod, menší konferenční sál, wellness, fitness.

Ubytování: Dřevěné glamping domečky po 2 osoby jsou vybavené kuchyňkou, WC, sprchou, lůžkem pro 2 osoby, venkovní terasou, skříňkou, stolkem a židličkami. Domečky jsou dobře izolované a zateplené, vhodné i pro zimní pobyty. Před domečkem je velká dřevěná terasa. Závěrečný úklid je v ceně pobytu.

Bivak 2+1 je jednoduchý dřevěný domeček pro 2 osoby s možností 3. osoby na rozkládací pohovce. Bivak je vybaven jednoduše a prostě, má velké střešní okno, pohovku, lůžka, stoleček. WC a koupelna není v bivakum hosté používají sociální zařízení v kempu.

Stravování: vlastní. Obchody a restaurace jsou v Kobaridu ale třeba i v Bovci.

Sportovní vyžití v kempu: stolní tenis, dětské hřiště, lezecká stěna, dětská lezecká stěna, hřiště na míčové hry. V rmáci kempu je možné objednai i placné sprotovní aktivity jako je kanoying, rafting, pronájem sporotovního vybavení atd.

Na místě se platí pobytová taxa (2 Eur/dosp. os./den, dítě 7-18 let 1 Eur/os./den + přihlašovací jednorázový poplatek ve výši 1 Eur)

Cena zahrnuje

 • 3 x nájem bivaku nebo glampingu pro příslušný počet osob, spotřebu vody a energií, závěrečný úklid

Cena nezahrnuje

 • Na místě se platí pobytová taxa a jednorázové přihlášení, stravování, dopravu, poj. léč. výloh a storna, služby delegáta