Terme Olimia - Glamping v termálech, 2 noci


  • ubytování: hotel ****ubytování: hotel ****
    strava: snídaněstrava: snídaně
    doprava: vlastnídoprava: vlastní
    • Lázně a wellness pobyty

Terme Olimia vám nově nabízí možnost pobytů v luxusních stanech včetně snídaně a vstupu do termálních bazénů. Glamping stany jsou situovány v areálu termálního parku Aqualuna, který je vzdálen cca 800 m od samotného resortu Terme Olimia.

Ubytování: stany typu S pro 2 osoby a M maxímálně pro 4 osoby jsou vybaveny terasou, zahradním nábytkem, denní místností, SAT TV, klimatizací/topením, WiFi, kávovarem a rychlovarnou konvicí, ručníky, povlečením, chladničkou, župany, sejfem, fénem, koupelnou, WC.

Stravování: snídaňový koš v rámci ubytování

Bazény: v ceně pobytu je vstup do Termalija Relax v Terme Olimia (cca 800 m od ubytování) a do termálního parku Aqualuna (Termální park Aqualuna se otvírá cca v polovině června, v závislosti na počasí).

Klienti mohou využívat za poplatek i ostatních služeb Terme Olimia (Wellness Orhidelia, Termalija Family Fun, Sauny...) stejně jako hosté ubytovaní v hotelu.

Na místě se platí pobytová taxa 2,5 Eur/os./den.

Poloha: V letovisku

(TourOperátor: MEDITERAN TRAVEL s.r.o.)

Slevy

  • 0_sleva Slovinsko

Cena zahrnuje

  • 2 x pronájem glamping stanu včetně vybavení, 2 x snídaňový koš, vstup do termálních bazénů Termalija Relax a aquaparku Aqualuna

Cena nezahrnuje

  • Pobytová taxa se platí na místě - 2,5 Eur/os./den. V ceně není doprava, pojištění léčebných výloh a storna, služby delegáta